Badenoch & Clark Türkiye Hakkında

Badenoch & Clark olarak 1978 yılından bu yana üst düzey profesyonellerin doğru bağlantıları kurmasına yardım ediyoruz. İster kariyerinizdeki bir sonraki adımı atıyor olun, ister yeni yetenekler üstlenin, akıllı iş ve kariyer kararları almanızda siz değerli müşterilerimizi destekliyoruz.

İşe alım danışmanınızın , bir sonraki kariyer fırsatınızı veya boş pozisyonunuz için ideal kişiyi bulmaktan  fazlasını yapmasını beklemez misiniz?

Badenoch & Clark ile çalışırken, sadece bir işe alım hizmetinden daha fazlasını yaşarsınız.

Badenoch & Clark olarak kişiye özel bir yaklaşım sunarken, kurduğumuz ilişkilerimize yatırım yapar, kişilere ve iş ortaklarımıza değer veririz.

DAHA FAZLASINI DENEYİMLEYİN.

Güvenilir danışmanlarımızın rehberliğinde rekabetçi iş piyasasında öne çıkın.

FARKI HİSSEDİN.

İşverenlerin ideal adaylarda aradıkları özelliklere, yeni bir bakış açısı edinin.

Adecco Group'un Bir Parçası

Badenoch & Clark, Adecco Grubunun bir parçasıdır. Adecco Group, dünyadaki 60’dan fazla ülke ve bölgede 31.500’den fazla daimi çalışanı ve 5.000’den fazla şubesiyle dünyanın önde gelen İK çözümleri sunan lider markasıdır.

Sunduğumuz hizmetler, geçici personel seçimi, kalıcı yerleştirme, kariyer geçişi ve yetenek geliştirme gibi dış kaynak kullanımı ve danışmanlık alanlarının geniş kategorilerinde yer almaktadır. Adecco Group Merkezi, İsviçre’nin Zürih kentinde olup Fortune Global 500 şirketidir.

Takip eden 3. yılda da, ‘Great Place to Work’ ünvanimizi aldık. Çalışanlarımızın güveninden çok memnunuz. Bu ödül, çalışma ortamımızı sürekli iyileştirme çabalarımızın, iç ve dış kaynaklı değerlerimizi takip etme arzumuzun bir sonucudur.